Майстер-клас з фізики учителя-методиста Олександра Тищенка

13 грудня 2017 року на базі Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинського району відбувся майстер-клас учителя фізики Олександра Тищенка на тему: Використання цифрових лабораторій у процесі вивчення навчання фізики. Участь у заході взяли участь учителі фізики Києво-Святошинського району, Фастівського району, м. Вишгорода, м. Ірпеня, м. Ржищева.

Метою майстер-класу: ознайомити з принципом реєстрації та порівнянням даних фізичних експериментів із застосуванням комплексів для фіксації швидкоплинних процесів (програмного забезпечення MiLAB, реєстраторів даних ЦВЛ «Ейнштейн»).

З вітальним словом до присутніх звернувся методист РМЦ відділу освіти Ігор Незабитовський, який привітав усіх учасників, побажав їм плідної роботи та ознайомив присутніх із планом роботи.

У ході практичної частини Олександр Тищенко ознайомив учасників з власним досвідом роботи щодо використання науково-дослідницьких робіт із застосуванням ЦВЛ «Ейнштейн».

Вчителі відзначили доцільність проведення таких майстер-класів, їх практичну значимість для подальшого використання у роботі з учнями в процесі реалізації концепції «Нова українська школа».

Методист РМЦ Ігор Незабитовський

Галерея "Майстер-клас вчителя Тищенка О.2017"

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.